Siimusti Lasteaed-Algkool

Üldinfo
Lisainfo
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaiaõpetajad Saduküla rühm Tugispetsialistid Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Kalle Kolberg

Direktor
+372 53427758
kalle.kolberg@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Dehiila Asula

Majandusjuhataja
+372 5219458
dehiila.asula@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Õpetajad (8)

Kaire Sakjas

Klassiõpetaja
kaire.sakjas@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.25-14.10

Miina Lehtla

Klassiõpetaja
miina.lehtla@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.30-13.15

Paula Pedamäe

Klassiõpetaja
paula.pedamae@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.30-13.30

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.30-13.15 või kokkuleppel

Merike Piks

Klassiõpetaja, huvijuht
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.25-14.10

Mariko Passel

Inglise keele õpetaja
mariko.passel@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.15-14.00

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
Liikumisõpetaja (lasteaias)
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Urmas Mikko

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
Remonditööline
urmas.mikko@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Lasteaiaõpetajad (6)

Dea Alling

Lasteaiaõpetaja
dea.alling@siimustilak.edu.ee


Magi Ilm

Lasteaiaõpetaja
magi.ilm@siimustilak.edu.ee


Piret Lindmaa

Lasteaiaõpetaja
piret.lindmaa@siimustilak.edu.ee


Malle Arnek

Lasteaiaõpetaja
malle.arnek@siimustilak.edu.ee


Siiri Lehtmets

Lasteaiaõpetaja
siiri.lehtmets@siimustilak.edu.ee


Eha Niglas

Muusikaõpetaja
eha.niglas@siimustilak.edu.ee

Saduküla rühm (3)

Helga Isaev

Lasteaiaõpetaja
helga.isaev@siimustilak.edu.ee


Ingi Sirel-Aru

Lasteaiaõpetaja
ingi.sirel-aru@siimustilak.edu.ee


Kairi Hiljurand

Õpetaja abi
kairi.hiljurand@siimustilak.edu.ee

Tugispetsialistid (5)

Jaanika Mathiesen

Eripedagoog, HEV koordinaator
jaanika.mathiesen@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.15-14.00

Kaire Toming

Eripedagoog
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15-14.00

Kelli Lindus

Abiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja, haridustehnoloog
kelli.lindus@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Väino Mannermaa

Psühholoog
vaino.mannermaa@siimustilak.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 9:30-12:00
R 9:30-12:00

Elve Tragon

Kooliõde
+372 55618998
elve.tragon@kiigemetsakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 9:00-16:00
R 9:00-12:00
Töötajad (9)

Koidu Malm

Kokk (koolis)
koidu.malm@siimustilak.edu.ee


Pille Sõber

Koristaja
Köögi abitööline
pille.sober@siimustilak.edu.ee


Tuuli Peetsalu

Assistent
tuuli.peetsalu@siimustilak.edu.ee


Taimi Maante

Õpetaja abi
taimi.maante@siimustilak.edu.ee


Triin Raudsepp

Assistent
triin.raudsepp@siimustilak.edu.ee


Liilia Eres

Kokk (lasteaias)
liilia.eres@siimustilak.edu.ee


Maive Tõkke

Kokk (lasteaias)
maive.tokke@siimustilak.edu.ee


Inna Kübarsepp

Majahoidja


Alona .

Koristaja, õueala hooldaja

Siimusti Lasteaed-Algkool

Üldinfo
Lisainfo
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.