Siimusti Lasteaed-Algkool

Общая информация
Extra information
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Saduküla rühm Tugispetsialistid Персонал

Должность
 
Администрация (2)

Kalle Kolberg

Direktor
+372 53427758
kalle.kolberg@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Dehiila Asula

Majandusjuhataja
+372 5219458
dehiila.asula@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Учителя (9)

Kaire Sakjas

Klassiõpetaja
kaire.sakjas@siimustilak.edu.ee

Время приема:

E kell 13.25-14.10

Paula Pedamäe

Klassiõpetaja
paula.pedamae@siimustilak.edu.ee

Время приема:

R 12.30-13.30

Elle Karu

Klassiõpetaja
elle.karu@siimustilak.edu.ee

Время приема:

N 12.30-13.15 või kokkuleppel

Merike Piks

Менеджер по развитию
merike.piks@siimustilak.edu.ee

Время приема:

N 13.25-14.10

Mariko Passel

Inglise keele õpetaja
mariko.passel@siimustilak.edu.ee

Время приема:

N 14.00-14.45

Maris Kaarjärv

Kehalise kasvatuse õpetaja
maris.kaarjarv@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Urmas Mikko

Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
Remonditööline
urmas.mikko@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Hanna Maria Laane

Muusikaõpetaja
hanna@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Sille Raidvere

Klassiõpetaja
sille.raidvere@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Учебный совет (7)

Dea Alling

История
dea.alling@siimustilak.edu.ee


Magi Ilm

История
magi.ilm@siimustilak.edu.ee


Piret Lindmaa

История
piret.lindmaa@siimustilak.edu.ee


Malle Arnek

История
malle.arnek@siimustilak.edu.ee


Siiri Lehtmets

История
siiri.lehtmets@siimustilak.edu.ee


Marianne Allingu

Liikumisõpetaja


Eha Niglas

Muusikaõpetaja
eha.niglas@siimustilak.edu.ee

Saduküla rühm (3)

Helga Isaev

История
helga.isaev@siimustilak.edu.ee


Ingi Sirel-Aru

История
ingi.sirel-aru@siimustilak.edu.ee


Kairi Hiljurand

Õpetaja abi
kairi.hiljurand@siimustilak.edu.ee

Tugispetsialistid (5)

Kaire Toming

Eripedagoog
kaire.toming@siimustilak.edu.ee

Время приема:

E 13.25-14.10 (see aeg on kokkuleppel)

Kelli Lindus

Математика
kelli.lindus@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Väino Mannermaa

Советник обучения
vaino.mannermaa@siimustilak.edu.ee

Время приема:

N 8.30-12.00
R 8.30-12.00

Kairi Saar

Eripedagoog, logopeed
kairi.saar@siimustilak.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Elve Tragon

Kooliõde
+372 55618998
elve.tragon@kiigemetsakool.ee

Время приема:

E-N 9.00-16.00
R 9.00-12.00
Персонал (10)

Maive Tõkke

Kokk (koolis)
maive.tokke@siimustilak.edu.ee


Pille Sõber

Koristaja
Köögi abitööline
pille.sober@siimustilak.edu.ee


Tuuli Peetsalu

Õpetaja abi
tuuli.peetsalu@siimustilak.edu.ee


Taimi Maante

Õpetaja abi
taimi.maante@siimustilak.edu.ee


Triin Raudsepp

Õpetaja abi
triin.raudsepp@siimustilak.edu.ee


Maarika Hiiemaa

Õpetaja abi


Liilia Eres

Kokk (Siimusti lasteaias)
liilia.eres@siimustilak.edu.ee


Este Susi

Kokk (Saduküla lasteaias)


Inna Kübarsepp

Majahoidja


Alona Onishchuk

Koristaja, õueala hooldaja

Siimusti Lasteaed-Algkool

Общая информация
Extra information
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaia hoone asub aadressil Metsa tn 3, Siimusti alevik, Jõgeva vald. Saduküla rühma hoone asub aadressil Mõisavahe tee 29, Saduküla, Jõgeva vald.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.