Esimesest koolipäevast ja uue õppeaasta algusest

Loomise kuupäev 27.08.2021

Hea Siimusti algkooli õpilane ja lapsevanem!

Uus õppeaasta algab keerulises olukorras ning peame jätkuvalt kinni pidama kehtestatud piirangutest. Meie kool teeb kõik selleks, et viirus ei leviks ja õppetöö toimuks kontaktõppes.

* Meie kooli õpetajad ja töötajad on enamuses vaktsineeritud.

* Kõik meie kooli töötajad teevad kiirtesti kord nädalas.

* Pöörame tähelepanu kätepesule, desinfitseerimisele ning pindade puhastamisele.

* Koolimajas töötab korralik ventilatsioonisüsteem.

* Mistahes haigustunnuste korral peavad koju jääma nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesed.

* Kui laps jääb koju, siis igapäevased õppeülesanded on detailselt kirjeldatud eKoolis ning laps saab ka kodus õppida. Palume, et lapsevanem oma last kodus õppides toetaks.

* Kerge nohu või köhaga võib koolis viibida siis, kui haigustunnuste päritolu on teada, näiteks on inimene paranenud mõnest hooajalisest nakkushaigusest, tema enesetunne on üldiselt hea, aga jäänud on kerge jääkköha või -nohu. Samuti juhul, kui on tegemist allergilise seisundiga.

* Koolimajja saavad lapsevanemad siseneda vaid kokkuleppel õpetajaga või direktoriga ning soovitame kanda maski.

* Täpsete juhistega õppetöö korraldamiseks koolis saate tutvuda HTM kodulehe lingi kaudu https://www.hm.ee/et/koroona#juhised...link opens on new page

Kooliaasta avaaktusel saavad osaleda vaid 1. klassi õpilaste vanemad. Soovitame vanematel ka aktusel kanda maski. Alates 2. septembrist last kooli saates mitte koolimajja enam siseneda.

Ilusat ja rahulikku kooliaastat!

Kaja Reiman

direktor