Kus asub Eesti suurim süda?

Loomise kuupäev 26.01.2024

JJ-Street ootab Siimusti kooli õpilasi ja nende perekondi osalema Eesti suurima südame moodustamisele.
JJ-Street Tantsukool koostöös kohalike omavalitsustega üle Eesti kutsuvad juba kolmandat aastat järjest sõbrapäeva eel välja selgitama KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA. ❤️
Üleskutsest võtame osa ka Jõgeva kõigi toredate inimestega, et näidata - Eesti suurim süda 2024. aastal on Jõgeval!
Juba 11. veebruaril kell 14:00 ootame Teid kõiki Jõgeva linna keskväljakule, et kõigi inimestega moodustada suur südame kuju ning jäädvustada see drooniga pildile.
Südameaktsiooni eesmärk on tänavu tulla peast südamesse! Ajal, mil meie ümber on palju väljakutseid ja maailm on pidevas muutumises, on veelgi olulisem näidata välja hoolivust ja südamlikkust.
💗 Kõik südamepildid avaldatakse 12. veebruaril üle Eesti ning antakse välja EESTI SUURIMA SÜDAMEGA KOHA 2024 tiitel.
💗 Mis? Üleskutse jagada ühtehoidvust ning teha Jõgeva inimestega üks suur südamepilt.
💗 Millal? Pühapäeval, 11. veebruaril kell 14:00
💗 Kus? Jõgeva keskväljakul